Головна ОсвітаЛохвицький механіко-технологічний коледж

Лохвицький механіко-технологічний коледж Полтавської державної аграрної академії

Лохвицький механіко-технологічний коледж Полтавської державної аграрної академії був створений як вечірній хіміко-механічний технікум при Сталінському цукровому заводі з метою підготовки спеціалістів середньої ланки, потреба в яких була досить відчутна.

У 1931 році до технікуму було зараховано 20 учнів, із них у 1936 році випущено 11 спеціалістів за кваліфікацією «технік-механік».
У період Великої Вітчизняної війни навчальний процес було призупинено - більшість викладачів і студентів воювали на фронтах.
З 1944 року до технікуму було зараховано для проведення навчання 31-го учня повоєнних років; при цьому в технікумі було два відділення — технологічне і механічне денної форми навчання. З 1945 року технікум додатково розпочав підготовку спеціалістів для спиртової галузі.
Навчальний процес був організований у приміщенні заводо­управління спиртового заводу; інженерно-технічні працівники цього підприємства брали активну участь в організації навчаль­ного процесу як викладачі, рецензенти, керівники дипломних проектів. Студенти проживали в гуртожитку спиртового заводу.
У повоєнний період випускники технікуму направлялися, в основному, на підприємства спиртової галузі України, Росії, Білорусії, Прибалтики.
У 1961 році технікум перейменовано в Лохвицький технікум харчової промисловості.
У 1967 році здано в експлуатацію новий навчальний корпус, у приміщенні якого й до сьогодні знаходиться технікум. За період із 1972 року до 1997 року було побудовано два корпуси, гуртожиток, їдальню, житловий будинок.
На протязі 85 літньої історії навчальний заклад випустив більше 14 тис. молодших спеціалістів.
Сьогодні Лохвицький механіко-технологічний коледж ПДАА – це вищий технічний навчальний заклад І рівня акредитації, який здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців з освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст на базі 9 та 11 класів та ПТУ за двома спеціальностями:

Педагогічний колектив технікуму має достатньо високий потенціал: більшість викладачів мають вищу категорію, є керівниками пошукових дослідницьких гуртків, активними учасниками обласних і республіканських виставок, досягнень у методичній роботі та технічній творчості викладачів і студентів. Основні напрями їх творчих пошуків – впровадження інноваційних та інтерактивних технологій навчання, комп'ютеризація навчального процесу, методичне забезпечення самостійної роботи студентів, дуальна освіта. Склад нашого педагогічного колективу – це сплав досвідченості, мудрості та креативних освітніх ідей.

Кількість працівників: 87 особи.
Директор - Корнієнко Віктор Миколайович
37240, м.Заводське, вул.Матросова, 39

Телефон: (05356) 3-54-58,
(05356)3-54-46,
(095)5954140
Е-пошта: lmtkpdaa@ukr.net
Сайт: www.lmtkpdaa.com.ua

 ОНОВЛЕНО 17.05.2017


    Твіт